USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Prado Prado Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Casa Prado Villa

Avanceret Booking
2026-09-21
2026-09-22

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

18

Casa Prado Villa


11 minutters gåtur fra Atelier de Agadman i Prado, tilbyder Casa Prado Villa indkvartering med et fuldt udstyret køkken.

Indkvarteringen ligger 10 minutters gang fra centrum af Prado. Gæsterne kommer til Praia Do Prado på 18 minutters tur til fods. Gæsterne kan nyde græsk køkken i Trigopan Panificadora e Confeitaria placeret 650 meter væk.

Der er 2 badeværelser.


På hotellet

General

  • Parkering
  • Kæledyr tilladt

På værelset

  • Klimaanlæg

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00

Ofte stillede spørgsmål

  • Finder jeg en parkeringsplads på Casa Prado Villa?

    Gæster på Casa Prado Villa kan parkere deres bil i en rigelig parkeringsplads.
  • Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Prado Villa?

    Du kan bo på Casa Prado Villa med dit kæledyr.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din vurdering

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-09-21
2026-09-22

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Casa Prado Villa, Brasilien

Rua L4, Prado, Brasilien

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved